Lookbook

Smoking

DSC_6112

Smoking, czyli Black Tie – klasyczny ubiór męski na wieczór. Noszony z koszulą smokingową, muchą i pasem.  Z powodu okazjonalnego używania smokingu powinien on być klasyczny i poddawać się modom. Klapa aksamitna, kieszenie bez patek. Czarny bądź ciemnogranatowy. Istnieje też wersja biała z czarnymi spodniami, używana najczęściej w ciepłych klimatach i na eleganckich promach. Do smokingu nosimy buty lakierki, spodnie z lampasem bez szluwek na pasek i podkolanówki.


Marynarka z wełny

DSC_6122

Marynarka z wełny Loro Piana o nowoczesnej, krótkiej konstrukcji. Dopasowana, z naturalnym ramieniem (bez poduszek). Zastępuje marynarkę klubową. Może posiadać różne kolorowe guziki i może być noszona z każdym rodzajem spodni, nawet z dżinsami.


 

Marynarka letnia

DSC_6134

Letnia marynarka z mieszanki wełny z kaszmirem włoskiej firmy Loro Piana. Wzór: drobna jodełka. Marynarka uszyta w technologii miękkiej, tzn bez wkładów ramiennych i bez podszewki. Idealna na lato.


 

Szary garnitur z włoskiej wełny

DSC_6144

Szary garnitur z włoskiej wełny Vitale Barberis. Krótki z wąskim rękawem, dopasowany, idealnie podkreślający figurę. Dostępny we wszystkich odcieniach i kolorach.


 

Marynarka w kaszmirze z jedwabiem

DSC_6151

Marynarka w kaszmirze z jedwabiem marki Loro Piana.  Marynarka na wszystkie pory roku. Bez podszewki, w konstrukcji miękkiej. Szalik 100 procent kaszmiru ręcznie tkany. Spodnie z płótna 320 gram – Loro Piana.


 

Marynarka 100 procent lnu

DSC_6159

Marynarka 100 procent lnu produkowanego przez Solbiati. Idealna na lato, lekka i przewiewna. Materiał we wzorze Prince Of Wales. Poszetka 100 procent lnu z firmy Roda. Koszula bawełniana, materiał z firmy Monti. Buty Edward Green. Pasek Orchiani.


 

Koszula bawełniana

DSC_6164

Koszula bawełniana oxford.  Kołnierzyk zapinany na guziki. Plisa wąska odszyta. Koszula do noszenia na zewnątrz. W różnych kolorach.


 

Płaszcz MacKintosh

DSC_6169

Płaszcz MacKintosh z gumowanej bawełny, szyty i klejony na gorąco. Kultowy model krótki z podpinką z wełny Harris Tweed. Uwielbiany przez Brytyjczyków i Japończyków.


 

Prochowiec MacKintosh

DSC_6177

Prochowiec MacKintosh w wersji krótkiej z podpinką z wełny Harris Tweed. Jeden z najsłynniejszych modeli prochowców na świecie.

TOP
cze 02, 2019 Categories : Author: bielenia