Koszule na miarę BIELENIA mają ponad 430 wzorów, są delikatne, łatwo się prasują i nie gniotą podczas noszenia.

Koszule są idealnie dopasowane do klienta. Ten wyjątkowy efekt uzyskujemy dzięki ręcznemu wykończeniu.

Nowoczesna koszula męska ma długą historię. Pod koniec XIX wieku Brown Davis & Co. zarejestrował pierwszą białą koszulę z guzikami od szyi po sam dół. Dawniej projektowano koszule wkładane przez głowę i uznawano je za element garderoby wierzchniej.  Biała koszula od lat jest uosobieniem elegancji. Tylko dżentelmeni mogli pozwolić sobie na jej utrzymanie w nieskazitelnej czystości.

Dziś koszula na miarę jest nieodzownym dodatkiem do każdej marynarki. W szyciu koszul na miarę coraz bardziej popularne stają się koszule jeansowe i koszule lniane. Materiały na męskie koszule BIELENIA są sprowadzane z okolic Bergamo. Jest to miejsce we Włoszech, w którym działa największa liczba producentów tkanin koszulowych w Europie.

Korzyści dla klienta

W koszuli szytej na miarę można zmienić wszystko pod osobiste preferencje klienta. Dlatego każdemu klientowi poświęcamy dużo uwagi podczas procesu pomiaru i projektowania. Jest to czas na poznanie jego preferencji, by zaproponować najlepszą koszulę dla sylwetki klienta. Dzięki takiej praktyce mamy możliwość zaoferować każdemu koszulę na miarę, która zapewni komfort i podkreśli charakter właściciela.

Koszula casual i slim na miarę w Warszawie

Fason koszuli męskiej może być dopasowany w typie koszuli slim z dwiema zaszewkami z tyłu lub luźny w koszuli casual o swobodnym charakterze. BIELENIA zapewnia swoim klientom ogromny wybór materiałów z ponad 430 dostępnych wzorów wysokiej jakości tkanin włoskich. Najważniejsze jest to, że materiały na koszule są przede wszystkim funkcjonalne, a dzięki delikatnej i miękkiej strukturze łatwo się prasują i nie gniotą podczas noszenia. Aby koszula była wygodniejsza i lepiej się układała BIELENIA stosuje cieńszy angielski szef. Szycie na miarę takich koszul jest niezwykle pracochłonne jednak przynosi wyjątkowy efekt.

Ważnym elementem koszuli męskiej jest kołnierzyk. Dopasowujemy go do długości szyi oraz kształtu twarzy klienta. Aby długo cieszyć się niezmiennym kształtem kołnierzyka koszule BIELENIA posiadają kołnierzyk z wymienialnym usztywnieniem. Z kolei mankiet wybieramy zależnie od okazji: na śluby, komunie klasyczny do koszuli na spinki, na spotkania z przyjaciółmi casualowy półokrągły.

Guziki, w koszulach na miarę BIELENIA są zrobione z australijskiej masy perłowej, a dzięki specjalnej metodzie wszywania na stopce posiadają swobodę i są chronione przed urwaniem.

Kiedy koszula jest gotowa to pozostaje jeszcze ręczne wykonanie monogramu podkreślającego charakter właściciela i nadającego koszuli unikalność.

Koszule szyte na miarę Warszawa

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
* Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bielenia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-503, ul. Żurawia 2/17; posługujący się NIP 701-08-08-701 w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl