Kolekcja BIELENIA to tradycyjne krawaty włoskie z Como szyte z najwyższej jakości jedwabiu i tkaniny.

Wygląd i styl bycia nie zależą wyłącznie od garnituru na miarę, koszuli, eleganckich butów i krawata. Dodatki i akcesoria podkreślają całość stylizacji, sprawiają, że nasz strój jest wyjątkowy. To właśnie te najmniejsze szczegóły zdradzają o nas najwięcej informacji. Ci, którzy znają tajemnicę akcesoriów mają indywidualny styl i dobre wyczucie smaku.

Krawat
W Europie bezpośrednim przodkiem krawatów były te noszone w szkołach i klubach. Członkowie Exeter College oraz Oxford zdejmowali opaski ze słomkowych kapeluszy i wiązali krawaty w prosty węzeł na szyi. Obecnie 1/3 światowej produkcji krawatów z najwyższej jakości jedwabiu pochodzi z regionu Como we Włoszech. Krawaty z kolekcji studia BIELENIA zostały wyprodukowane w regionie Como w rodzinnej manufakturze z najwyższej jakości jedwabiu i tkaniny. Rodzinna włoska firma szyje tradycyjny krawat z trzech części materiału. Charakterystyczną cechą włoskich krawatów jest to samo zakończenie z obu stron. Doskonałość krawatów wynika z jakości ich wykonania. Pracownie krawieckie w Como dopracowały tą sztukę do perfekcji.

Korzyści dla klienta: Doskonałość krawatów Como wynika z jakości ich wykonania a powiedzenie, że mniej znaczy więcej w pełni się sprawdza. W naszej kolekcji BIELENIA mamy duży wybór krawatów, możemy szukać identycznego koloru co marynarka lub sweter, albo kontrastującego. Faktura naszego krawata ma korespondować z formalnością stroju, jeżeli wybieramy mniej formalny casual, tym wyraźniejsza jest faktura naszego krawata. Krawaty z gładkiego jedwabiu będą się nadawały do klasycznych garniturów na miarę i marynarek wieczorowych. Szerokość końcówki krawata dobieramy jak najbardziej zbliżoną do szerokości klapy marynarki.

Jedwabne włoskie Krawaty Como

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
* Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bielenia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-503, ul. Żurawia 2/17; posługujący się NIP 701-08-08-701 w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl