Kurtki i płaszcze Schneiders Austria w kolekcji BIELENIA mają prosty krój, tkaniny techniczne, najwyższą jakość i wytrzymałość. 

"Everywhere at home" to slogan, który kształtuje wizerunek austriackiej firmy Schneiders na całym świecie. Firma Schneiders Bekleidung GmbH została założona w 1946 roku w Salzburgu. Kurtki i płaszcze (jackets & coats) są wykonane wyłącznie z drobnych materiałów zgodne z ideą Habsburg "dobra odzież myśliwska i strój formalny" na każda pogodę. Schneiders wykorzystuje najlepsze materiały odzwierciedlając istotę prawdziwej klasy.

Lekka ocieplona kurtka miejska (jacket) firmy Schneiders jest bardzo wygodna przy prowadzaniu auta. Wykonana z wodoodpornego materiału z połyskującej tkaniny technicznej. Kurtka ma prosty krój, nowoczesną technologię oraz doskonałą relację ceny do jakości. Kurtka męska wypełniona jest powłoką z ekologicznego kaczego puchu, która zapewnia ciepło i lekkość. Poziome pikowanie kurtki sprawia, że pomiędzy tkaninami zamknięte zostaje powietrze, które stanowi dodatkową warstwę izolacyjną. Zamek błyskawiczny z przodu zapinany jest na kołnierz stójkowy.

Lubiana przez naszych klientów ocieplana kamizelka (vest) firmy Schneiders noszona solo lub pod marynarkę. Wykonana z wodoodpornego materiału z połyskującej tkaniny technicznej. Kamizelka ma prosty krój, nowoczesną technologię oraz doskonałą relację ceny do jakości. Kamizelka męska wypełniona jest powłoką z ekologicznego kaczego puchu, która zapewnia ciepło i lekkość. Poziome pikowanie kamizelki sprawia, że pomiędzy tkaninami zamknięte zostaje powietrze, które stanowi dodatkową warstwę izolacyjną. Zamek błyskawiczny z przodu zapinany jest na kołnierz stójkowy.

Interpretacja klasycznego trencha w sportowym wydaniu (trench coat men) firmy Schneiders. Projekt pochodzi z tradycji rodziny Habsburg zdefiniowanej jako "dobra odzież myśliwska i strój formalny na każda pogodę". Płaszcz męski wykonany z wodoodpornego materiału z tkaniny technicznej. Zapinany z przodu na zamek błyskawiczny, guziki oraz wiązany paskiem. 

Kurtka zimowa z kapturem (winter jacket) ma prosty krój, nowoczesną technologię oraz doskonałą relację ceny do jakości. Kurtka zimowa męska wypełniona jest powłoką z ekologicznego kaczego puchu, która zapewnia ciepło i lekkość. Poziome pikowanie kurtki sprawia, że pomiędzy tkaninami zamknięte zostaje powietrze, które stanowi dodatkową warstwę izolacyjną. Kurtka zapinana na zamek błyskawiczny z przodu.

Kurtki i płaszcze męskie Warszawa

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
* Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bielenia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-503, ul. Żurawia 2/17; posługujący się NIP 701-08-08-701 w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl