Kolekcja BIELENIA to plecione i elastyczne paski skórzane Orciani które dostosowują się do naszego ruchu.

Wygląd i styl bycia nie zależą wyłącznie od garnituru na miarę, koszuli, eleganckich butów i krawata. Dodatki i akcesoria podkreślają całość stylizacji, sprawiają, że nasz strój jest wyjątkowy. To właśnie te najmniejsze szczegóły zdradzają o nas najwięcej informacji. Ci, którzy znają tajemnicę akcesoriów mają indywidualny styl i dobre wyczucie smaku.

Pasek Orciani
Plecione i elastyczne paski do spodni są atrakcyjną alternatywą do klasycznych pasków skórzanych. BIELENIA od lat zamawia paski męskie wyłącznie we włoskiej firmie Orciani. Claudio Orciani rozpoczął swoją karierę w wieku 23 lat w 1978 roku. Poszukiwał paska odpowiedniego dla młodego mężczyzny w jego wieku i nie mógł go znaleźć. Postanowił więc wyprodukować własny pasek z kawałka skóry pożyczonego od szewca. Chciał stworzyć pasek męski, który różni się od tych klasycznych sprzedawanych na rynku. Zaprojektował i samodzielnie wykonał pasek ze sprężystej skóry, a wprowadzona przez Claudio innowacja została przyjęta przez cały sektor kaletniczy.

Korzyści dla klienta; Wyjątkowa innowacyjność paska skórzanego polega na jego sprężystości. Sprawia, że cały czas pracuje dostosowując się do naszego ruchu. Paski wykonane ręcznie z najwyższej jakości skóry mają zachowaną strukturę włókien materiału i naturalne właściwości odporne na ścieranie i rozciąganie. Roślinnie garbowana skóra z kolei zapewnia głębię koloru. Prosta klamra jest ponadczasowa w dobrym stylu. Niestety podstawowa zasada, że pasek do spodni powinien kolorem pasować do butów jest nadal mało znana.

Elastyczne i skórzane paski męskie

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
* Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bielenia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-503, ul. Żurawia 2/17; posługujący się NIP 701-08-08-701 w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl