Kolekcja BIELENIA to płaszcze Schneiders typu trench wykonane z wodoodpornej tkaniny technicznej.

"Everywhere at home" to slogan, który kształtuje wizerunek austriackiej firmy Schneiders na całym świecie. Firma Schneiders Bekleidung GmbH została założona w 1946 roku w Salzburgu. Kurtki i płaszcze (jackets & coats) są wykonane wyłącznie z drobnych materiałów zgodne z ideą Habsburg "dobra odzież myśliwska i strój formalny" na każda pogodę. Schneiders wykorzystuje najlepsze materiały odzwierciedlając istotę prawdziwej klasy.

 Interpretacja klasycznego trencha w sportowym wydaniu (trench coat men) firmy Schneiders. Projekt pochodzi z tradycji rodziny Habsburg zdefiniowanej jako "dobra odzież myśliwska i strój formalny na każda pogodę". Płaszcz męski wykonany z wodoodpornego materiału z tkaniny technicznej. Zapinany z przodu na zamek błyskawiczny, guziki oraz wiązany paskiem. 

Płaszcze męskie Schneiders

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
* Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bielenia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-503, ul. Żurawia 2/17; posługujący się NIP 701-08-08-701 w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl