Poszetki BIELENIA firmy Sera fine silk z najlepszej jakości jedwabiu i kaszmiru podkreślają całość stylizacji.

Wygląd i styl bycia nie zależą wyłącznie od garnituru na miarę, koszuli, eleganckich butów i krawata. Dodatki i akcesoria podkreślają całość stylizacji, sprawiają, że nasz strój jest wyjątkowy. To właśnie te najmniejsze szczegóły zdradzają o nas najwięcej informacji. Ci, którzy znają tajemnicę akcesoriów mają indywidualny styl i dobre wyczucie smaku. 

Chusteczki do garnituru

Poszetka Chusteczka
Żaden element garderoby mężczyzny nie mówi tak wiele o nim jak poszetki noszone w klapie marynarki. Chusteczka do garnituru jest jasnym sygnałem pewności siebie oraz zdrowej oceny własnego stylu. Poszetka nie obliguje od noszenia krawata, a tworzy ona klimat zrelaksowanej elegancji. Możemy wybierać w poszetkach lnianych, jedwabnych, kaszmirowych oraz bawełnianych.

Korzyści dla klienta; Poszetki, chusteczki do marynarki z kolekcji studia BIELENIA zostały wyprodukowane we Włoszech w regionie Como. Wysoka jakość materiału (jedwab i kaszmir) jest szczególnie ważna, ponieważ poszetki są bezustannie gniecione, składane i ściskane w kieszeni marynarki. Chusteczka do garnituru posiada wielokolorowy wzór, co sprawia, że idealnie pasuje do różnych stylizacji, zarówno formalnych, jak i sportowych. Poszetkę, chusteczkę nosimy zawsze, kiedy mamy na sobie marynarkę zarówno do garnituru jak i do jeansów. Chusteczka tworzy klimat zrelaksowanej elegancji oficjalnego stroju bez krawata.

Jedwabne i kaszmirowe poszetki męskie

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
* Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bielenia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-503, ul. Żurawia 2/17; posługujący się NIP 701-08-08-701 w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl