Smoking na miarę BIELENIA plus dodatki: pas smokingowy, buty do smokingu, muszka, koszula na spinki.

Jeżeli na zaproszeniu mamy napis black tie lub evening dress to oznacza, że trzeba włożyć smoking. Nazwa tuxedo -smoking pochodzi od dzielnicy Tuxedo Park w Nowym Jorku. Anglicy są przekonani, że pierwszy dinner jacket -smoking zaprojektowali dla księcia Walii już w 1865 roku. Smoking jest bardzo oficjalnym ubraniem jednak coraz częściej zdarzają się okazje, gdzie możemy go założyć jak smoking na ślub.

Kolor naszego smokingu musi być ciemny tak wybieramy czarny smoking lub ciemny granat. Marynarka ma klapy pokryte błyszczącym jedwabiem. Materiał na smoking jest niezwykle lekki, BIELENIA wykorzystuje wyłącznie tkaniny włoskich producentów, takich jak Loro Piana, Ariston czy Drapers. W rodzinie BIELENIA tradycja krawiecka przekazywana jest z ojca na syna od pokoleń. Sztuka szycia smokingu powinna cechować się najwyższą jakością wykonania oraz dbałością o detale. Każdy element smokingu jest szyty ręcznie z wykorzystaniem tradycyjnych metod krawiectwa miarowego. Taki smoking jest idealnie dopasowany do klienta. Unikalna technologia szycia w połączeniu z wysokogatunkowymi materiałami zapewniają trwałość i elegancjęZewnętrzne szwy spodni ozdobione są gładkim jedwabnym paskiem nazywany lampasem. Spodnie nie mają mankietów i zwężają się ku dołowi.

Smoking wymaga eleganckiej białej koszuli z francuskimi mankietami zapinanymi na spinki. Przód koszuli ma często poziomie lub pionowe kliny wybrane przez klienta.

Mucha czarna lub granatowa koniecznie wiązana w tradycyjny sposób nie na gumkę. Pas hiszpański zakrywający łączenie koszuli ze spodniami. Nosimy zawsze zaszewkami do góry.

Buty do smokingu to obowiązkowo lakierki. Jeśli zdecydujemy się założyć klasyczną czerń to zakładamy czarne lakierki, a jeśli granatowy smoking to granatowe lakierki. Odpowiednio dobrane buty męskie decydują o tym, w jakim stopniu nasz wygląd jest elegancki.  Błyszczące lakierowane skrzydła lakierków doskonale pasują do szalowych klap marynarki smokingu. 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
* Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bielenia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-503, ul. Żurawia 2/17; posługujący się NIP 701-08-08-701 w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl